17 788 65 56
logo
Agregaty prądotwórcze

Informacje o firmie

Mielec Diesel Gaz to polski lider w produkcji agregatów prądotwórczych. Tradycja firmy sięga 1989 roku, kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki w branży. Lata pracy, doświadczenie a przede wszystkim pasja wpłynęły na pozycję w której znajdujemy się obecnie.

Tradycja i doświadczenie Jesteśmy jedynym kontynuatorem produkcji oraz rozwoju technologii agregatów prądotwórczych wywodzącym się z WSK „PZL- Mielec”. Szanując tradycję, nie zapominamy o wprowadzaniu innowacji i stałym poszukiwaniu coraz to lepszych rozwiązań dzięki czemu możemy oferować najwyższą jakość świadczonych usług.

Gwarancja profesjonalizmu Aby zagwarantować najwyższy poziom obsługi Klienta jako 100% producent specjalizujemy się również w projektowaniu, wdrażaniu i serwisie agregatów prądotwórczych oraz agregatów do wysokosprawnej, skojarzonej produkcji energii elektrycznej i ciepła.

Ludzie to największy nasz skarb Głęboko wierząc w potencjał ludzki pozostawiamy Państwu do dyspozycji zespół świetnie wyszkolonych specjalistów. Jesteśmy po to, aby doradzić, wyjaśnić oraz dostosować produkt pod indywidualną potrzebę.

Produkujemy zawsze na czas Wiemy jak cenny jest czas-działamy terminowo i precyzyjnie, gwarantując pewność i najwyższą jakość produktu. Cieszy nas fakt, iż grono naszych Klientów stale się powiększa; a liczna certyfikatów i referencji stale rośnie.

Odwiedź nas! Zapraszamy do Mielec Diesel Gaz aby móc osobiście zapoznać się z produktem i jego produkcją. U nas oszczędzacz czas i pieniądze, mijasz pośredników i kupujesz oryginalny produkt w konkurencyjnej cenie dostosowany do Twoich potrzeb!

Warto z nami współpracować!

Dopasujemy agregat do Twoich potrzeb! Możesz na nas liczyć!

Doświadczenie

Jakość

Technologia

Współpraca

Marka

Szeroka oferta

Copyright © Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o 2014
Projekt i realizacja MCdesign